KOLM PÕRSAKEST. INETU PARDIPOEG. KLEEPSUDEGA MUINASJUTUD

KOLM PÕRSAKEST. INETU PARDIPOEG. KLEEPSUDEGA MUINASJUTUD

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Avasta lugemisrõõmu uutmoodi – haaravate kleepsudega muinasjutud ootavad sind! "Kolm Põrsakest. Inetu Pardipoeg. Kleeb­sudega Muinasjutud" on loodud selleks, et muuta sinu esimesed sammud lugemismaailmas kaasahaaravaks ja lõbusaks. See pole lihtsalt raamat – see on seiklus, kus saad teksti osaks olla, asendades sõnu kleepsudega ja muutes loo elavaks.

Kujutle hetke, kus loed klassikalist muinasjuttu ja äkitselt on sinu ees tühimik – justkui kutse mängida sõnadega. Sinu ülesandeks on leida õige sõna ja asendada see kleepsuga, mis on raamatu kaasas olevas kleepsulehes. See tegevus ei aita ainult kaasa lugemisoskuse arendamisele, vaid ka sõnavara laiendamisele ja peenmotoorika harjutamisele.

Raamatuga on kaasas 56 värviküllast ja pilkupüüdvat kleepsu, mis muudavad lugemiskogemuse interaktiivseks ja meeldejäävaks. "Kolm Põrsakest" ja "Inetu Pardipoeg" on aegumatud lood, mis on nüüd esitatud värskes ja kaasakiskuvas formaadis, et sina, kallis lugeja, võiksid tunda lugemise maagiat.

Nii et kui otsid viisi, kuidas lugemine põnevamaks muuta või soovid oma lapse lugemishuvi turgutada, on see raamat just see, mida vajad. Avasta klassikalised muinasjutud uuesti ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos "Kolme Põrsakese" ja "Inetu Pardipojaga" – kleepsudega, mis toovad lood ellu!