KOLM PÕRSAKEST MUINASJUTURAAMAT-MÄRKMIK

KOLM PÕRSAKEST MUINASJUTURAAMAT-MÄRKMIK

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.09€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas otsid midagi, mis haaraks Sinu lapse tähelepanu ja paneks tema mõtlemisvõime proovile? "Kolm põrsakest muinasjuturaamat-märkmik" on just see, mida vajad. See tugevate kaantega spiraalköites teos ei ole pelgalt klassikaline muinasjutt, vaid pakub ka rohkelt meelelahutust ja õppimisvõimalusi.

Raamatu lehekülgedelt avastad mitte ainult armastatud loo kolmest väikesest põrsakesest ja nende seiklustest, vaid ka hulganisti põnevaid tegevusi. Sinu laps saab kaasa mõelda ja lahendada erinevaid mõistatusi ning arendada oma tähelepanu ja loogikat. Lisaks on raamat varustatud värvimisülesannetega, mis aitavad arendada peenmotoorikat ja loomingulisust.

Tänu märkmikulaadsele kujundusele on raamatut mugav igale poole kaasa võtta, olgu selleks pikem autosõit või ootamine arsti juures. See on suurepärane viis, kuidas muuta igav hetk harivaks ja lõbusaks ajaviiteks.

"Kolm põrsakest muinasjuturaamat-märkmik" on loodud mõeldes nii lapse arengule kui ka vanemate soovile pakkuda harivat meelelahutust. See on ideaalne kaaslane igale uudishimulikule lapsele, kes armastab lugusid ja avastamist. Võta see kaasa ja lase oma lapsel sukelduda mängulise õppimise maailma.