Kolm põrsakest. Pappraamat silmadega

Kolm põrsakest. Pappraamat silmadega

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas otsite lõbusat ja kaasahaaravat raamatut oma väikesele raamatusõbrale? "Kolm põrsakest. Pappraamat silmadega" võib olla just see, mida vajate. See on lugu, mis on jutustatud suurtähtedes, et aidata kaasa noorte lugejate lugemisoskuse arengule.

Raamat on valmistatud vastupidavast papist, mis on ideaalne väikestele kätele, et lehitseda ja uurida. Mis teeb selle raamatu eriti ainulaadseks, on liikuvad silmad, mis lisavad lugemiskogemusele põnevust ja interaktiivsust. Lapsed on kindlasti lummatud, kui nad jälgivad, kuidas põrsaste silmad liiguvad ja muudavad väljendust vastavalt loo kulgemisele.

Lisaks on see raamat suurepärane vahend vanematele, kes soovivad oma lastega lugemisharjumust arendada. Klassikaline muinasjutt kolmest põrsakesest, kes ehitavad oma majad ja seisavad vastu suurele kurjale hundile, on jutustatud lihtsal ja arusaadaval viisil, mis haarab laste tähelepanu ja paneb neid kaasa mõtlema.

Kui soovite oma lapsele pakkuda rõõmsat lugemiselamust ja toetada tema arengut, siis "Kolm põrsakest. Pappraamat silmadega" on kindel valik. See on raamat, mis ei paku mitte ainult lõbu ja naeru, vaid ka õpetlikke hetki, mis jäävad meelde pikaks ajaks.