KOLM PÕRSAKEST. TEGEVUSRAAMAT

KOLM PÕRSAKEST. TEGEVUSRAAMAT

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Tegevusraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis sukelduma muinasjutulisse maailma ja avastama uusi põnevaid tegevusi koos oma lapsega? "Kolm Põrsakest. Tegevusraamat" on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos pere pisematega, arendades samal ajal nende vaimseid ja motoorseid oskusi.

See mitmekülgne raamat pakub rohkelt lõbusaid ja õpetlikke tegevusi, mis on inspireeritud klassikalisest loost kolmest väikesest põrsakesest. Sinu laps saab proovile panna oma loovuse, õppida paremini koordineerima silmi ja käsi ning arendada lugemis-, kirjutamis- ja arvutamisoskusi. Raamatu lehekülgedel ootavad sind lahendamist vajavad ülesanded, kleepsud, lugemisharjutused, värvimispildid ja loendamismängud.

Kasuta "Kolm Põrsakest. Tegevusraamatut" selleks, et aidata oma lapsel avastada õppimise rõõmu läbi mänguliste tegevuste. See on ideaalne viis toetada lapse arengut ja veeta koos aega, mis on täis naeru ja õpetlikke hetki. Võta hetk, et üheskoos nautida seda armastatud lugu ja avardada lapse maailma läbi põnevate ja harivate tegevuste.