KOLM PÕRSAKEST. VÄIKE PAPPRAAMAT

KOLM PÕRSAKEST. VÄIKE PAPPRAAMAT

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.49€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Avasta klassikaline muinasjutt "Kolm põrsakest" uues kuues, mis on loodud just sinu pisipõnni esimesteks lugemiselamusteks. See armas väike papp-raamat pakub turvalist ja vastupidavat lugemiskogemust, mis on ideaalne väikestele kätele, kes alles õpivad lehti keerama.

Raamatu lehed on valmistatud tugevast papist, et taluda väikelaste uudishimulikku ja tihti jõulist käsitsemist. Trükitähtedega tekst on selge ja lihtsasti loetav, aidates kaasa lugemisoskuse arengule. "Kolm põrsakest" on lugu, mis on põlvest põlve edasi antud, ja nüüd on see kohandatud nii, et ka kõige nooremad raamatusõbrad saaksid nautida selle õpetlikke seiklusi.

Kas oled valmis sukelduma muinasjutumaailma, kus kolm väikest põrsakest õpivad tarkust ja leidlikkust? See raamat ei paku mitte ainult meeldejäävat lugemiskogemust, vaid on ka suurepärane viis, kuidas tutvustada oma lapsele klassikalisi lugusid, mis kannavad endas väärtuslikke elutarkusi.

Kasuta võimalust rikastada oma lapse lugemisvara raamatuga, mis on loodud kestma ja pakkuma rõõmu paljudeks aastateks. "Kolm põrsakest. Väike papp-raamat" on tark valik sinu lapse raamaturiiulile.