Kolm põrsakest

Kolm põrsakest

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Muinasjutud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas olete valmis sukelduma muinasjutumaailma, kus julgus ja leidlikkus pannakse proovile? "Kolm põrsakest" on lugu, mis on põiminud endasse põnevust ja õpetlikke hetki, mis ei jäta kedagi külmaks.

Elu on täis seiklusi ja valikuid, ning just seda kogevad kolm vahvat põrsakest, kes otsustavad oma kodust lahkuda, et alustada iseseisvat elu. Iga põrsas valib oma tee ja ehitab endale maja, mis peegeldab nende iseloomu ja oskusi. Esimene põrsas valib kergeima tee ja püstitab õlgedest onni, teine põrsas otsustab kasutada okkaid, kuid kolmas põrsas investeerib aega ja vaeva, et ehitada tugev kivimaja.

Aga siis saabub proovikivi – näljane ja kaval hunt, kes ihaldab kolme põrsakest oma eineks muuta. Ta puhub ja puhub, kuid kas kõik majad peavad tema jõule vastu? See lugu õpetab, et pühendumus ja ettenägelikkus on väärt omadused, mis aitavad raskustes vastu pidada.

"Kolm põrsakest" on Disney poolt vormitud klassikaline muinasjutt, mis on pakkunud rõõmu mitmele põlvkonnale. See lugu ei ole ainult meelelahutus – see on ka väärtuslik õppetund, mis räägib töökusest, nutikusest ja sellest, kuidas üksteisele toetudes saab ületada suurimaidki takistusi.

Kui teie südames on koht muinasjuttudele ja te soovite oma lapsele edasi anda tarkuse, mis on ajaproovile vastu pidanud, siis "Kolm põrsakest" on just see raamat, mida teie raamaturiiul vajab. Avastage koos, kuidas targad valikud ja ühtehoidmine loovad aluse õnnelikule lõpule.