KOLM SAMMU KULLANI

KOLM SAMMU KULLANI

Autor: Greg S. Reid,Sharon L. Lechter

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Ettevõtlus ja äri
2009 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.35€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled valmis avastama, kuidas oma unistused reaalsuseks muuta? "Kolm sammu kullani" on raamat, mis võib muuta sinu arusaama edu saavutamisest. Selle teose autorid Greg S. Reid ja Sharon L. Lechter toovad esile, et usk iseendasse on edu alustala. Sa oled oma elu kunstnik, kes vormib oma tulevikku.

Napoleon Hilli ajatu klassika "Mõtlemist muutes rikkaks" on inspireerinud miljoneid inimesi üle kogu maailma. Selle raamatu vaimus loodud "Kolm sammu kullani" pakub sulle võimalust õppida neilt, kes on oma alal tõelised meistrid. Üle kolmekümne eduka ettevõtja jagab oma kogemusi ja õppetunde, mis on aidanud neil saavutada erakordset edu.

Nende lugude kaudu saad teada, kuidas vastu pidada ka kõige raskematel aegadel ja kuidas mitte kunagi alla anda. See raamat ei ole lihtsalt lugemismaterjal, see on teejuht, mis näitab sulle, kuidas oma eesmärkide poole püüelda ja need saavutada.

Kui sa oled valmis oma elus uue peatüki alustama ja soovid õppida, kuidas olla järjekindel ning leida oma tee kullani, siis "Kolm sammu kullani" on just see, mida vajad. Võta oma unistused tõsiselt ja astu samm lähemale elule, millest oled alati unistanud.