Kommionu

Kommionu

Autor: Ketlin Priilinn

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Krimi ja põnevus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.80€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.99€
Osta
Kui oled põnevuse ja krimilugude austaja, siis Ketlin Priilinna "Kommionu" viib sind sügavale Tallinna ja Keila varjulistele tänavatele, kus lahendamist ootab kõhedusttekitav juhtum. Kujutle end uurija Rebecca Lindebergi kingadesse, kelle ees seisab keeruline ülesanne – leida kadunud teismelised tüdrukud, kelle jäljed kaovad justkui õhku. Rebecca ja tema meeskond seisavad silmitsi mõistatusega, mille lahendamine nõuab teravat mõistust ja kiiret tegutsemist, eriti kui kadumiste seeria jätkub ja vihjeid napib.

Kas tunned, kuidas põnevus kasvab, kui mõtled, mis võis juhtuda Meribeliga, kes ärkab võõras kohas, mäluaukudega ja peavaluga? Ketlin Priilinn on osavalt põiminud oma loo sisse nii põnevust kui ka sügavamat psühholoogilist peensust, mis paneb sind kaasa elama iga tegelase saatusele.

Rebecca Lindebergi lugude sarja, kuhu kuuluvad ka "Enne kui on hilja" ja "Kas keegi kuuleb mind?", fännid leiavad "Kommionus" tuttavaid jooni, kuid ka uusi keerdkäike, mis hoiavad sind lehekülgede küljes kuni viimase reani. Kui oled valmis sukelduma sellesse paeluvasse krimilukku, siis "Kommionu" ootab sind, et pakkuda põnevust ja kaasakiskuvat lugemiselamust.