KOMPLEKT PISIPLIKAD. TEEME BÄNDI! LÄHME POODI!

KOMPLEKT PISIPLIKAD. TEEME BÄNDI! LÄHME POODI!

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2000 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Avasta lõbus ja hariv maailm koos raamatuga "Pisiplikad: Teeme bändi ja Lähme poodi!", mis viib sind seiklusele koos särava tüdrukute ansambliga. See komplekt on tõeline aare, pakkudes kaasahaaravaid tegevusi, mis arendavad loovust ja mõtlemisoskust.

"Pisiplikad: Teeme bändi!" kutsub sind kaasa elama noorte muusikute ettevalmistustele suureks kontserdiks. Sinu ülesanne on aidata neil proovideks valmistuda ja olla osa nende põnevast tuurist. Vihik on täis põnevaid ülesandeid: saad oma käe proovile panna joonistamises, värvida pilte, teritada tähelepanu detailidele ja lahendada nuputamisülesandeid.

"Pisiplikad: Lähme poodi!" viib sind kaasahaaravale osturetkele, kus saad aidata pisiplikadel valida uusi rõivaid ja muid tarvilikke esemeid. See vihik on samuti täis mitmekülgseid tegevusi, mis ergutavad kujutlusvõimet ja pakuvad harivat meelelahutust.

Mõlemad vihikud sisaldavad kleepse, mis muudavad õppimise veelgi lõbusamaks ja interaktiivsemaks. Need raamatud on suurepärane vahend, et arendada lastes peenmotoorikat, keskendumisvõimet ja loovat mõtlemist. Kui otsid oma lapsele või väikesele sugulasele kingitust, mis ühendab mängu ja õppimise, on "Pisiplikad" ideaalne valik.

Kas oled valmis sukelduma Pisiplikade värvikirevasse maailma? Haara pliiatsid ja kleepsud ning alusta seiklust kohe!