KOMPLEKT ŠABLOONIKUNST. LÕUNAMAA LOOMAD, PUTUKAD

KOMPLEKT ŠABLOONIKUNST. LÕUNAMAA LOOMAD, PUTUKAD

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2000 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.95€
Osta
Kas otsid loomingulist ja lõbusat tegevust, mis viib sind eksootiliste loomade ja putukate maailma? "Lõunamaa Loomad ja Putukad: Šabloonikunsti Komplekt" võimaldab sul avastada kunstniku enda sees, pakkudes kahte raamatut täis šabloone, mis on inspireeritud looduse mitmekesisusest.

Esimeses raamatus, "Lõunamaa Loomad", leiad 15 unikaalset loomade šablooni, mis muudavad iga kunstiprojekti eriliseks. Kujutle, et lood oma jõehobu-käpiknuku või kujundad konnadega joogikõrred, mis lisavad igale peole vahva nüansi. Või mis oleks veel põnevam kui luua oma roosade sulgedega flamingo, madudest käevõru või sebramustriga kaart? Iga šabloon on hoolikalt valitud, et pakkuda sulle rõõmu ja inspiratsiooni.

Teine raamat, "Putukad", viib sind veel ühele loomingulisele rännakule, kus saad kasutada 15 putukašablooni, et luua midagi tõeliselt ainulaadset. Kujuta ette, kuidas teed hüppavad rohutirtsud, mis toovad naeratuse iga lapse näole, või sädelevad jaanimardikad, mis helgivad suveõhtu hämaruses. Kingi oma sõpradele isetehtud sajajalgsetega kingipaber või märgi oma taimed mesilastega siltidega. Iga projekt on võimalus avastada uusi oskusi ja jagada rõõmu loomisest.

See komplekt ei ole mitte ainult suurepärane viis veeta aega koos perega, vaid pakub ka võimalust arendada peenmotoorikat ja loovust. Olgu sa algaja või kogenud kunstihuviline, need šabloonid on mõeldud selleks, et pakkuda sulle tunde lõbusat ja harivat meelelahutust.

Avasta "Lõunamaa Loomad ja Putukad: Šabloonikunsti Komplekt" ning lase oma kujutlusvõimel lennata. See on ideaalne kingitus igale vanusele ja võimalus luua midagi tõeliselt erilist. Kas oled valmis oma kunstiseikluseks?