Kõnelevad pildid. Suhtlemise toetamine piltide abil

Kõnelevad pildid. Suhtlemise toetamine piltide abil

Autor: Madli Vahtramäe

Kirjastus: ATLEX

Kategooria: Perekond ja lapsed
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
30.99€
Osta
Apollo
32.95€ / 31.30€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas toetada neid, kes seisavad silmitsi suhtlemisraskustega? "Kõnelevad pildid. Suhtlemise toetamine piltide abil" on Madli Vahtramäe poolt kirjutatud praktiline teejuht, mis pakub lahendusi ja meetodeid, kuidas hõlbustada suhtlust nende jaoks, kes ei saa end väljendada või teisi mõista traditsioonilisel moel.

Selles raamatus avastate, et pildikeel on võimas vahend, mis aitab murda läbi suhtlemisbarjääride. Raamat on mõeldud nii lastele kui täiskasvanutele, kes vajavad suhtlemisel lisatuge, olgu selle põhjuseks arengulised eripärad, kõne- või kuulmisprobleemid. Vahtramäe pakub välja süsteemi, mis on kohandatav iga inimese vajadustele, pakkudes nii teoreetilist tausta kui ka praktilisi näpunäiteid ja harjutusi.

Kui olete lapsevanem, õpetaja, logopeed või lihtsalt huvitatud suhtlemisvahendite paremast mõistmisest, siis see raamat on teile asendamatuks abimeheks. "Kõnelevad pildid" õpetab, kuidas piltide ja sümbolite abil suhtlust arendada, sõnavara laiendada ja õpitut igapäevaelus rakendada.

Avastage, kuidas piltide kasutamine võib muuta suhtlemist positiivselt ja avardada mõistmise piire. See raamat on teie teejuhiks suhtluse maailmas, kus sõnad ei pruugi alati olla peamine suhtlusvahend.