Konn-Kuningapoeg

Konn-Kuningapoeg

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.49€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Kas olete valmis sukelduma muinasjutumaailma, kus kõik on võimalik ja iga lehekülg peidab endas imet? "Konn-Kuningapoeg" on raamat, mis põhineb vendade Grimmide armastatud lool ning on suurepärane valik Sinu lapse esimeseks kokkupuuteks klassikalise kirjandusega.

See trükitähtedega papiraamat on loodud spetsiaalselt pisipõnnidele, pakkudes neile kergesti loetavat teksti ja haaravat sisu. Lugu räägib vapratest tegelastest ja nende uskumatutest seiklustest, mis on jutustatud viisil, mis köidab ka kõige noorema lugeja tähelepanu.

Raamatu "Konn-Kuningapoeg" lehekülgedel avaneb Sulle võimalus õpetada oma lapsele väärtuslikke elutõdesid, nagu sõpruse tähtsus, julguse väärtus ja hea südame olulisus. Need lood on aegumatud ja pakuvad väärtuslikke õppetunde, mida Sinu laps kannab endaga ka suureks kasvades.

Kui soovid, et Sinu lapse raamaturiiulil oleks teos, mis on täis maagiat ja õpetlikke hetki, siis "Konn-Kuningapoeg" on kindlasti üks neist raamatutest, mida ei tohiks mööda lasta. See on raamat, mis ei vanane kunagi, ja võib saada osaks Sinu lapse lemmiklugudest, mida ta soovib ikka ja jälle kuulata.

Avasta koos oma lapsega vendade Grimmide loodud imeline maailm ja laske end kaasa haarata "Konn-Kuningapoeg" lummavast loost. See on investeering Sinu lapse kujutlusvõime ja moraalsete väärtuste arengusse.