KONN - PRINTS

KONN - PRINTS

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Muinasjutud
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.88€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas olete kunagi unistanud võlumaailmast, kus kõik on võimalik ja iga nurk peidab endas maagiat? "Konn-prints" viib teid just sellisele imelisele rännakule, kus klassikaline lugu saab uue hingamise läbi kaunite illustratsioonide ja põneva taustaloo.

Kujutage ette, et ärkate ühel hommikul ja leiate, et teie kõrval padjal polegi enam konn, vaid hoopis nägus prints. See on lugu, mis on põiminud endasse armastuse, maagia ja muutumise võlu. Raamatus avaneb teie ees lugu printsessist, kes oma headuse ja vastutulelikkusega suudab murda nõiduse ja taasleida tõelise armastuse.

Aga see pole lihtsalt veel üks muinasjutu ümberjutustus. "Konn-prints" pakub lisaks kaasahaaravale loole ka huvitavaid fakte muinasjutu päritolu, selle arenguloo ning erinevate kultuuride variatsioonide kohta. See on võimalus avardada oma silmaringi ja mõista sügavamalt, kuidas üks lugu võib erinevates kultuurides erinevalt kõlada ja mida see meie ühise kohta räägib.

Kas pole põnev? Võtke hetk enda jaoks, leidke mugav nurk ja laske end kaasa haarata sellesse ajatusse loodusse, mis on rikastatud kaunite illustratsioonide ja harivat laadi teadmistega. "Konn-prints" ei ole lihtsalt raamat – see on pilet unistuste maailma, kus iga lehekülg toob uue avastuse. Kas olete valmis avastama?