Koo ja heegelda 4. Kampsunid.

Koo ja heegelda 4. Kampsunid.

Autor: Ruta Tännav

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Käsitöö ja meisterdamine
2025 aasta

Hinnad

Rahva Raamat
12.90€
Osta
Apollo
12.90€
Osta
Kui oled käsitööhuviline, siis Ruta Tännavi raamat "Koo ja heegelda 4. Kampsunid" on just sulle. See on neljas osa populaarsest sarjast, mis keskendub seekord mitmekesisele kampsunite maailmale. Raamatust leiad nii kootud kui ka heegeldatud pullovere, džempreid, sviitreid ja kardigane, mis sobivad nii meestele, naistele kui ka lastele. Olenemata sellest, kas otsid ideid suviseks või talviseks käsitööprojektiks, leiad siit kindlasti midagi inspireerivat.

100-leheküljeline värvikas väljaanne pakub rikkalikult ideid koos detailsete tööjuhiste ja põhjalike skeemidega. See on suurepärane ressurss nii algajatele kui ka kogenud käsitöölistele, kes soovivad oma oskusi täiendada. Raamatusse on koondatud parimad mudelid ajakirjast Käsitöö ning lisaks leiad ka täiesti uusi esemeid, mis on loodud spetsiaalselt selle väljaande jaoks.

Kui otsid usaldusväärset ja inspireerivat käsitööallikat, siis on see raamat just sulle. Avasta kampsunite mitmekesine maailm ja loo midagi kaunist oma kätega!