KOOLIEELIKU KIRJATEHNIKA 4-6 AASTASTELE

KOOLIEELIKU KIRJATEHNIKA 4-6 AASTASTELE

Kirjastus: NUTIVIHIK OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Kui soovid oma lapse kooliteed alustada kindla sammuga, siis "Koolieeliku kirjatehnika 4-6 aastastele" on just see, mida vajad. See praktiline töövihik on loodud selleks, et toetada Sind kui lapsevanemat või hooldajat, aidates arendada Sinu väikese koolieeliku peenmotoorikat ja valmistada teda ette kooli kirjutamisülesanneteks.

Kujundatud spetsiaalselt 4-6-aastastele lastele, sisaldab see töövihik mitmesuguseid kirja eelharjutusi, mis on jaotatud erinevate raskusastmete järgi. Harjutused on suunatud käe ja silma koordinatsiooni parandamisele, mis on oluline oskus, et laps saaks edukalt omandada kirjatähtede vormimise.

Töövihiku selge struktuur ja käepärane suurus teevad sellest ideaalse kaaslase koduseks õppeks. Läbi mänguliste tegevuste saab laps avastada õppimise rõõmu, samal ajal kui teie koos veedate kvaliteetaega. See on suurepärane viis siduda lõbus ja õpetlik tegevus, mis toetab lapse arengut ja valmistab teda ette kooliks.

Kasuta "Koolieeliku kirjatehnika 4-6 aastastele" vihikut, et anda oma lapsele parim stardipositsioon haridusteekonnal, arendades mänguliselt tema kirjutamisoskust ja enesekindlust.