KOOLIEELIKU MATEMAATIKA I 4-6 AASTASTELE

KOOLIEELIKU MATEMAATIKA I 4-6 AASTASTELE

Kirjastus: NUTIVIHIK OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas toetada oma väikese lapse matemaatilisi oskusi ja valmistada teda ette kooliteeks? "Koolieeliku matemaatika I 4-6 aastastele" on töövihik, mis on loodud just selleks otstarbeks. See on suurepärane abimees igale vanemale või hooldajale, kes soovib arendada lapse matemaatilisi teadmisi mängulisel ja kaasahaaraval viisil.

Töövihiku formaat on kasutajasõbralik ja selle ülesehitus on loogiline, muutes õppimise lõbusaks ja interaktiivseks tegevuseks kodus. Sinu laps saab avastada geomeetria maailma, õppides tundma selliseid kujundeid nagu ruut, ristkülik, ring ja kolmnurk. Läbi mänguliste tegevuste õpetab see vihik lapsi esemeid rühmitama ja hulkasid võrdlema, samuti mõistma suuruse, pikkuse, kõrguse, laiuse ja teiste vastandlike mõistete tähendusi.

Lisaks pakub töövihik võimalust harjutada paarisuhete loomist ja tutvustab lapsi aastaaegadele omaste tunnustega. Harjutused on koostatud vastavalt riiklikule õppekavale, tagades, et teie laps omandab kooliks vajalikud oskused.

Selle töövihikuga veedate kvaliteetaega oma lapsega, aidates tal arendada matemaatilist mõtlemist ja valmistudes üheskoos kooliteeks. "Koolieeliku matemaatika I 4-6 aastastele" on ideaalne vahend, et toetada sinu lapse arengut ja äratada temas armastus õppimise vastu. Kas olete valmis avastama õppimise rõõmu koos oma lapsega?