KOOLIEELIKU MATEMAATIKA II 5-7 AASTASTELE

KOOLIEELIKU MATEMAATIKA II 5-7 AASTASTELE

Kirjastus: NUTIVIHIK OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Kui otsite viisi, kuidas oma lapse matemaatilisi oskusi arendada ja teda kooliks ette valmistada, võib "Koolieeliku matemaatika II 5-7 aastastele" olla just see, mida vajate. See töövihik on loodud selleks, et toetada teid, kui soovite oma lapse õpioskusi kodus mänguliselt arendada. Vihiku kompaktne suurus ja selge struktuur teevad õppimise lõbusaks ja lihtsaks, aidates teie lapsel matemaatikasse positiivset suhtumist kujundada.

Töövihikus on tegevused, mis õpetavad lapsi tundma numbreid 0 kuni 12, samuti nende kirjutamist ja esemete loendamist. Lapsed õpivad numbreid järjestama ja võrdlema, kasutades selleks matemaatilisi sümbolid >, < ja =. Kui põhitõed on selged, liigutakse edasi liitmise ja lahutamiseni viie piires, tutvustades märke + ja -. Neile lastele, kes otsivad suuremat väljakutset, pakub töövihiku viimane lehekülg keerukamaid ülesandeid.

Töövihik on koostatud vastavalt riiklikule õppekavale, tagades, et teie laps õpib just neid oskusi, mis on tema vanusele sobilikud ja vajalikud. See on suurepärane vahend 6-7-aastastele lastele, kes on alustamas oma teekonda matemaatika maailmas. Kasutage seda võimalust, et veeta kvaliteetaega oma lapsega, samal ajal teda õpetades ja tema koolivalmidust suurendades.