KOOLIKS VALMIS. MATEMAATIKA TEKSTÜLESANDED

KOOLIKS VALMIS. MATEMAATIKA TEKSTÜLESANDED

Autor: Alari Kasemaa

Kirjastus: CUM LAUDE

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas oled valmis oma väikese matemaatikageeniuse ettevalmistama kooliks? "Kooliks valmis. Matemaatika tekstülesanded" autorilt Alari Kasemaa on just see töövihik, mida vajad. See on loodud spetsiaalselt koolieelikutele, et arendada nende arvutamisoskusi ja loogilist mõtlemist läbi mängulise lähenemise.

Töövihikus on 30 hoolikalt valitud tekstülesannet, mis on mõeldud liitmise ja lahutamise oskuste harjutamiseks kümne piires. Iga ülesanne on illustreeritud vahvate piltidega, mis muudavad õppimise nauditavamaks ja aitavad lapsel paremini keskenduda. Ülesannete lahendamine ei arenda ainult matemaatilisi oskusi, vaid ka lugemist ja kirjutamist, kuna laps peab iga ülesande puhul loetu põhjal koostama tehte, tegema arvutuse ja kirjutama vastuse.

Kasemaa raamat on suurepärane vahend, mis aitab lastel mõista matemaatika praktilist poolt. Tekstülesanded on seotud igapäevaeluga, näidates, kuidas numbrid meie ümber töötavad ja kuidas matemaatika oskused on igapäevaelus hädavajalikud.

Raamatu muudab eriliseks Mõttelind, lapse uus sõber, kes julgustab mõtisklema ja näitab, et mõtlemine võib olla lõbus. See sõbralik tegelane on lapse kõrval igal sammul, muutes õppimise meeldivaks ja kaasahaaravaks.

Kui soovid oma lapsele pakkuda hariduslikku, kuid samal ajal lõbusat viisi matemaatika õppimiseks, siis "Kooliks valmis. Matemaatika tekstülesanded" on ideaalne valik. See töövihik on loodud selleks, et toetada lapse arengut ja valmistada teda ette kooliteeks, pakkudes samal ajal rõõmu ja avastamislusti.