KOOLIKS VALMIS. ÜLESANDED KELLA ÕPPIMISEKS

KOOLIKS VALMIS. ÜLESANDED KELLA ÕPPIMISEKS

Autor: Alari Kasemaa

Kirjastus: CUM LAUDE

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas olete mõelnud, kuidas oma lapsele kellaaega õpetada? Alari Kasemaa loodud töövihik "Kooliks Valmis. Ülesanded Kella Õppimiseks" on just see, mida vajate. See praktiline vihik on suunatud eelkooliealistele lastele, et arendada nende oskust mõista aega ja kella lugemist.

Läbi huvitavate ja kaasahaaravate ülesannete, saab teie laps mitte ainult õppida, kuidas numbrid ja sõnad aega väljendavad, vaid ka arendada oma arvutamisoskust ja loovust. Vihik pakub mitmekülgseid tegevusi, alates aja arvutamisest kuni värvimiseni, mis aitab lastel mõista aja kontseptsiooni lõbusal ja interaktiivsel viisil.

Kui otsite viisi, kuidas muuta aja õppimine nauditavaks ja harivaks tegevuseks, siis on "Kooliks Valmis. Ülesanded Kella Õppimiseks" suurepärane valik. See töövihik on loodud selleks, et toetada teie lapse arengut ja valmistada teda ette kooliks, pakkudes samal ajal põnevaid tegevusi, mis köidavad nende tähelepanu ja ergutavad mõtlemist.

Investeerige oma lapse haridusse ja aidake neil omandada vajalikud oskused ajaga sõbraks saamiseks. Alari Kasemaa töövihik on teie abimees sel teekonnal, pakkudes kindlat vundamenti aja mõistmiseks ja kella lugemiseks.