Koos on tore. Matkal

Koos on tore. Matkal

Autor: Olivier Dupin

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Stella, tugev ja vapper siilipreili, võtab ette põneva seikluse, kui ta suundub koos oma sõpradega loodusesse matkama. Nad leiavad endale täiusliku paiga telkimiseks – kauni järve kaldal, kus õhtu möödub lõkke ääres hubaselt aega veetes. Kuid järgmisel päeval avastavad nad ehmatusega, et nende toiduvarud on rikutud. Kes võis olla see salapärane tegelane? Ja mis veel tähtsam – kuidas teda tabada?

See Olivier Dupini kirjutatud raamat "Koos on tore. Matkal" on kaunilt illustreeritud ja jutustab lastele sõpruse tähtsusest ning sellest, kuidas erinevused rikastavad meie elu. Raamat pakub põnevust ja õpetlikke hetki, rääkides loo, mis paneb noored lugejad mõistma, kui oluline on üksteist toetada ja mõista.

Raamat on suurepärane lugemine lastele, kes armastavad loodust ja seiklusi. Samuti õpetab see neile, kuidas koos töötades ja üksteise eripärasid austades saab ületada igasuguseid takistusi. Stella ja tema sõprade lugu on inspireeriv ja südamlik, pakkudes lastele kaasahaaravat lugemiselamust.

Kui otsid oma lapsele raamatut, mis kombineerib meelelahutuse ja elutähtsad õppetunnid, siis "Koos on tore. Matkal" on kindlasti väärt lugemine. See on lugu, mis ei unune ja mille sõnumid kajavad laste südames kaua pärast viimase lehekülje keeramist.