Koos on tore. Uus sõber

Koos on tore. Uus sõber

Autor: Olivier Dupin

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas sõprussuhted võivad muutuda, kui gruppi lisandub uus liige? Olivier Dupini raamat "Koos on tore. Uus sõber" on südamlik lugu, mis räägib just sellisest olukorrast, kus uus sõber toob kaasa nii rõõmu kui ka väljakutseid.

Raamatu peategelased, armas siilipreili Stella ja mänguhimuline pesukaru Pelle, jagavad omavahel tugevat sõprust, mis on täis mängu ja põnevaid seiklusi. Kuid ühel päeval kohtuvad nad rõõmsameelse ahvipoiss Tokoga, kes oma vahetu olekuga võidab kiiresti Stella südame. Pelle, tundes end kõrvale jäetuna, otsustab lahkuda. Lugeja ees rullub lahti lugu sellest, kuidas tõelised sõbrad õpivad jagama ja kohanema uute olukordadega.

See raamat on illustreeritud kaunite piltidega, mis toovad loo tegelased ja nende emotsioonid lugejale veelgi lähemale. Lugu õpetab lastele väärtuslikku elutarkust: sõprus on paindlik ja suudab kasvada, hõlmates uusi sõpru, ilma et vanad suhted peaksid lõppema.

Kui otsite oma lapsele või väikesele lugejale raamatut, mis käsitleb sõprust, kohanemist ja lahkust, siis "Koos on tore. Uus sõber" võib olla just see, mida vajate. See on lugu, mis ei jäta kedagi külmaks ja õpetab, et sõprade ringi laienemine on elu loomulik ja rõõmustav osa.