KOROONA. KUIDAS SELLE KRIISIGA TOIME TULLA?

KOROONA. KUIDAS SELLE KRIISIGA TOIME TULLA?

Autor: Michaela Glöckler,Andreas Neider,Hartmut Ramm

Kirjastus: KRIIMU KIISU KIRJASTUS

Kategooria: Alternatiivravi ja rahvameditsiin
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Raamatu "Koroona. Kuidas selle kriisiga toime tulla?" autorid Michaela Glöckler, Andreas Neider ja Hartmut Ramm kutsuvad lugejat süvenema antroposoofilistesse vaatlustesse ning meditsiinilistesse ja terapeutilistesse nõuannetesse, mis aitavad mõista ja toime tulla käimasoleva pandeemiaga. Raamat pakub unikaalset perspektiivi, kus haiguse sümptomaatikat vaadeldakse nii kosmilisest kui ka meditsiinilisest vaatepunktist, rõhutades Päikese ja teiste taevakehade mõju meie elule ja tervisele.

Kui sind huvitavad küsimused, nagu inimeste erinev reaktsioon samale viirusele, individuaalsed eelsoodumused haigustele, immuunsüsteemi tugevdamine läbi positiivsete emotsionaalsete kogemuste, laste toetamine kriisi ajal, pandeemiate ajalooline mõju inimkonnale, inimese ja loomariigi suhete mõju pandeemiate tekkele, või taevakehade, nagu Jupiteri ja Saturni, seosed haiguspuhangutega, siis see teos pakub sulle põhjalikku ja mõtisklevat lugemist.

Raamat on suunatud neile, kes soovivad sügavamalt aru saada praegusest kriisist ning otsivad viise, kuidas oma tervist ja heaolu sel keerulisel ajal parandada. Autorite ekspertteadmised ja antroposoofilised vaatenurgad aitavad avardada arusaama sellest, kuidas kosmiline keskkond võib mõjutada meie füüsilist ja vaimset tervist.