KOROONAKRIISI SÕNUM

KOROONAKRIISI SÕNUM

Kategooria: Varia
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas praegused sündmused võivad olla seotud kõrgemate jõudude ja vaimsete sõnumitega? "Koroonakriisi Sõnum" on raamat, mis kutsub lugejaid vaatama kaugemale igapäevastest uudisteküllastest pealkirjadest, et mõista sügavamat tähendust, mis võib peituda globaalsete kriiside taga.

Autor käsitleb, kuidas Jeesuse sõnad: "Aeg on täis saanud ja Jumala riik on lähedal; kahetsege oma patte ja uskuge evangeeliumisse!" võivad olla aktuaalsemad kui kunagi varem. See teos ei ole lihtsalt religioosne mõtisklus või teoloogiline uurimus, vaid pigem kutse isiklikule muutusele ja ärkamisele ajal, mil maailm seisab silmitsi enneolematute väljakutsetega.

Raamat "Koroonakriisi Sõnum" julgustab sind mõtlema oma elu ja valikute üle uues valguses, pakkudes perspektiivi, mis võib aidata sul leida lootust ja suunda isegi kõige keerulisematel aegadel. Kas sa oled valmis avama oma meelt ja südant sellele sõnumile? See teos võib olla just see, mida vajad, et leida rahu ja selgust praeguses kaootilises maailmas.