KÕRRED JA LAUGUD. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 63

KÕRRED JA LAUGUD. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 63

Autor: Ülli-Riina Sildnik

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
5.50€ / 5.23€
Osta
Kas olete huvitatud kaasaegsest aiakujundusest ja soovite oma aeda tuua veidi elegantsi ja värvi? "Kõrred ja laugud. Kodu & Aia Praktiline Aiavihik 63" on käsiraamat, mille on kirjutanud Ülli-Riina Sildnik, tuntud Helga taimeaia hing ja asjatundja. Sellest teosest leiate väärtuslikke nõuandeid ja soovitusi, kuidas integreerida oma koduaeda kaunid ilukõrrelised ja ilulaugud, mis on tuntud oma graatsilise välimuse ja selgete vormide poolest.

Ülli-Riina Sildnik jagab teiega oma pikaajalisi kogemusi ja teadmisi, mis puudutavad erinevaid liike ja sorte, mis sobivad ideaalselt Eesti kliimasse ja aitavad luua pilkupüüdvaid istutusalasid. Raamatust leiate praktilisi nõuandeid, kuidas neid taimi istutada, hooldada ja nende ilu maksimaalselt esile tuua. Olgu teie aed suur või väike, "Kõrred ja laugud" on suurepärane abimees, mis aitab teil muuta oma rohenurga kaasaegseks ja stiilseks oaasiks.

Avastage, kuidas need populaarsed taimed võivad teie aeda elavdada ja millist sorti valida, et see sobiks just teie aia iseloomuga. Ülli-Riina Sildniku juhendamisel õpite tundma nende taimede hooldusvajadusi ja kasvutingimusi, mis tagavad nende pikaajalise ilu ja tervise. Kasvatage oma teadmisi ja oskusi aianduses, et luua enda unistuste aed, kus ilukõrrelised ja ilulaugud mängivad peaosas.