KÕRVITS. VÄIKE KOKARAAMAT

KÕRVITS. VÄIKE KOKARAAMAT

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Taimetoit ja vegan
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.42€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas kõrvitsat oma toidulaual mitmekesisemalt kasutada? "Kõrvits. Väike kokaraamat" on just see teos, mis avardab Sinu silmaringi selle mitmekülgse köögivilja osas. Kõrvits on tõeline terviseallikas, pakkudes rohkelt vitamiine ja olles samal ajal madala kalorsusega, mistõttu sobib see suurepäraselt tervisliku toitumise huvilistele.

Autor on kokku kogunud hulga põnevaid ja originaalseid retsepte, mis toovad esile kõrvitsa rikkaliku maitsepaleti. Raamatust leiad inspiratsiooni kõrvitsa kasutamiseks nii soojades kui ka külmades roogades, olgu need siis argipäevased lihtsad toidud või peened gurmeelised elamused. Lisaks leiad nõuandeid, kuidas kõrvitsat vürtsikalt või magusalt valmistada, tagades, et iga kõrvitsaarmastaja leiab endale uue lemmikretsepti.

See raamat on suurepärane abiline Sinu köögis, aidates avastada kõrvitsa mitmekülgsust ja tuues Sinu toidulauale uusi maitseelamusi. Olgu Sul juba varasem kokkupuude kõrvitsaga või alles avastad selle köögivilja võlusid, "Kõrvits. Väike kokaraamat" on Sinu teejuhiks tervislike ja maitsvate roogade maailmas.