Kosmiline mäng

Kosmiline mäng

Autor: Stanislav Grof

Kirjastus: EESTI TRANSPERSONAALNE ASSOTSIATSIOON

Kategooria: Transpersonaalne
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
19.32€
Osta
Apollo
21.95€ / 20.85€
Osta
"Kosmiline mäng" on raamat, mis avab ukse Stanislav Grofi põhjalikele uurimustöödele, mis puudutavad inimkonna kõige sügavamaid ja põhjapanevamaid küsimusi. Oled sa kunagi mõtisklenud, mis on elu sügavaim tähendus või kuidas universum tegelikult toimib? Grof viib sind teekonnale, mis uurib teadvuse erakordseid seisundeid, pakkudes vastuseid, mis võivad muuta su arusaama reaalsusest.

Selle teose lehekülgedel avaneb lugejale põnev vaade sellele, kuidas eksistents võib olla mõistetav kui kosmiline loov mäng, mis on vaba ajast, ruumist ja lineaarsest põhjuslikkusest. Grofi töö vihjab sellele, et meie individuaalne psüühe võib olla palju laiem ja sügavam kui me ette kujutame, ulatudes universaalse loomisprintsiibini ja ühinedes kogu eksistentsi täiusega.

See raamat ei ole lihtsalt filosoofiline arutelu; see on sügavalt isiklik ja vaimne uurimus, mis võib pakkuda lohutust ja selgust neile, kes otsivad vastuseid. "Kosmiline mäng" on kirjutatud sulle, et aidata mõista inimolemuse ja jumaliku ühtsust – saladust, mis on olnud vaimsete traditsioonide südameks läbi aegade.

Kui oled valmis avardama oma teadvust ja vaatama maailma uue pilguga, siis "Kosmiline mäng" võib olla just see raamat, mida otsid. Lase end kaasa haarata Grofi avastuste lainele ja avasta, kuidas need teadmised võivad sinu elu rikastada.