Kosmos. Mõõdupuu

Kosmos. Mõõdupuu

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kui põnev võiks olla jälgida oma lapse kasvamist? Kristi Kingo loodud "Kosmos. Mõõdupuu" on just see, mida vajate, et muuta see iga lapsevanema jaoks eriliseks ja meeldejäävaks hetkeks. See värvikirev kasvumõõtja ei ole ainult praktiline abivahend, vaid ka põnev sisustuselement, mis lisab toale mängulisust.

Kujutage ette, kuidas teie laps iga kord elevusega mõõdupuu juurde astub, et näha, kui palju ta on kasvanud. See on hetk, mida te mõlemad ootate – aeg, mis on täis naeru ja imestust. "Kosmos. Mõõdupuu" on disainitud nii, et see sobib suurepäraselt igasse lastetuppa, olles samaaegselt nii dekoratiivne kui ka hariv.

Kristi Kingo on loonud midagi enamat kui lihtsalt mõõdupuu – see on viis, kuidas saate jäädvustada oma lapse kasvamise hetki, mis on täis värve ja rõõmu. See on suurepärane kingitus igale lapsevanemale, kes soovib hoida mälestusi oma lapse arengust.

"Kosmos. Mõõdupuu" on ideaalne valik, kui soovite lisada lapse toale isikupära ning luua lõbusaid ja harivaid hetki. Kas poleks tore vaadata tagasi ja meenutada, kui kiiresti teie väike täht on suureks kasvanud? See mõõdupuu aitab teil neid hetki väärtustada ja igavesti meeles pidada.