Kosmoselend

Kosmoselend

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.15€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline võiks olla reis läbi avarate kosmoseavaruste? Kristi Kingo "Kosmoselend" viib teid poeetilisele rännakule läbi meie päikesesüsteemi, kus iga lehekülg on justkui uus peatuspunkt sel imelisel teekonnal.

See ainulaadne raamat ühendab luule ilu ja kosmilise teaduse, pakkudes lugejale võimalust avastada päikesesüsteemi imesid läbi rütmiliste sõnade ja kaasahaarava narratiivi. "Kosmoselend" on trükitud trükitähtedega, muutes selle ideaalseks nii noortele lugejatele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad kosmosest rohkem teada saada.

Mis teeb "Kosmoselennu" eriti eriliseks, on selle lehekülgede ainulaadne disain – iga leht on eri kujuga, luues visuaalselt paeluva kogemuse. See disainielement ei aita mitte ainult kaasa loo jutustamisele, vaid teeb ka konkreetse lehekülje leidmise lihtsaks ja lõbusaks.

Kui olete huvitatud kosmosest või otsite kingitust uudishimulikule hingele, siis "Kosmoselend" on teie jaoks. See on teos, mis mitte ainult ei rikasta teie teadmisi, vaid pakub ka silmailu ja inspiratsiooni. Avastage kosmose imed Kristi Kingo juhatusel ja laske oma kujutlusvõimel lennata tähtede poole.