Kosmoserotid. Rottenroll

Kosmoserotid. Rottenroll

Autor: Asko Künnap

Kirjastus: NÄO KIRIK

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Avasta Asko Künnap'i "Kosmoserotid. Rottenroll" – raamat, mis viib sind ajarännakule läbi kolmekümne aasta ulatuvate kosmosepiraatide seikluste. See pole pelgalt kogumik, vaid tõeline kultuurifenomen, mis on rikastatud koomiksite, mängude, põhjalike taustalugude ning intervjuudega peategelastega.

Kas oled valmis sukelduma universumi, kus kangelased ei ole mitte ainult meelelahutuslikud, vaid ka õpetlikud? "Kosmoserotid. Rottenroll" pakub sulle enamat kui lihtsalt lugemiselamust – see on teejuht, mis aitab sul avastada tervisliku toitumise saladusi ja isikliku arengu võimalusi.

Asko Künnap on loonud midagi enneolematut – teose, mis on samaaegselt nii visuaalselt haarav kui ka sisult sügav. Koos Kirke Lea Künnap'i, Hiie Mari Künnap'i ja Frigo van Gouda'ga on nad loonud RottenRoll tiimi, mis toob sinuni pildilugude jutustamise maagia. Karl Martin Sinijärv'i toimetatud ja Asko Künnap'i kujundatud raamat on tõeline kunstiteos.

Kas teadsid, et "Kosmoserotid" alustasid oma teekonda juba 1990ndate alguses, olles populaarsed järjekoomiksid ajalehtedes? Alar Pikkorainen, kosmosemuttide autor, meenutab: "Kumb oli enne – Kosmoserotid või Kosmosemutid? Muidugi rotid..." Ja kirjanik Karl Martin Sinijärv lisab: "Tark laps on ju palju ägedam kui loll täiskasvanu; suur saab suureks alles siis, kui mõistab väikesi õigele rajale juhatada. Asko Künnapi kosmoses on moraalne kompass paigas ning loetagu. Tuld!"

Kui otsid midagi, mis äratab su kujutlusvõime ja pakub samal ajal väärtuslikke õppetunde, siis "Kosmoserotid. Rottenroll" on just see, mida vajad. See on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks – olgu sa siis noor lugeja või igavesti nooruslik seikleja. Võta ette see kosmiline teekond ja lase "Kosmoserottidel" end inspireerida!