Kõverpeeglikillud

Kõverpeeglikillud

Autor: Ivi Leps

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
0.90€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas aeg justkui kiireneb, mida vanemaks saate? Ivi Lepsi romaan "Kõverpeeglikillud" on lugu, mis käsitleb just seda fenomeni, pakkudes lugejale sügavat emotsionaalset kogemust. See on raamat, mis peegeldab elu mitmekesisust ja selle kiiret kulgu, kus iga hetk on oluline ja iga mälestus on nagu killuke kõverpeeglis.

Ivi Leps, kes on tuntud oma romaanide „Perihveerija päev“ ja „Öö perihveerijas“ kaudu, toob teieni Siina loo, kes avastab, et elu ei peatu hetkekski. Siina elab hetkes, tundes elust rõõmu, ja soovib vaid nautida seda, mis on talle antud. Kuid üks valge ümbrik, mis ootamatult tema teele satub, toob kaasa mõistatuse, mis ähvardab rikkuda tema rahuliku olemise.

Kui olete kunagi tundnud, et aeg liigub liiga kiiresti, või kui soovite lihtsalt nautida üht südantsoojendavat lugu, siis "Kõverpeeglikillud" on just teie jaoks. See on raamat, mis kutsub teid peatuma ja mõtlema elu väikestele, kuid olulistele hetkedele, mis kokku moodustavad meie elu kõverpeegli. Kas olete valmis avastama, mis peitub Siina sahtlisse peidetud valges ümbrikus? Homme võib olla liiga hilja. Avastage Ivi Lepsi "Kõverpeeglikillud" ja leidke aega, et peegeldada oma elu killukesi.