KRAABITAVAD KLEEPSUD. LOOMAD

KRAABITAVAD KLEEPSUD. LOOMAD

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Avasta värvide ja loomade maagiline maailm oma kätega! "Kraabitavad Kleepsud. Loomad" on raamat, mis viib sind interaktiivsele seiklusele, kus saad ise luua ja kujundada. Kasuta kaasasolevat puupliiatsit, et kraapida ja paljastada musta pinna alt peidetud üllatusi. See lõbus ja kaasahaarav tegevus pakub sulle rohkem kui üheksakümmend korduskasutatavat kleepsu, et tuua elu üheksale erksavärvilisele stseenile.

Kujutle ennast looduse kunstnikuna, kes asetab loomi nende õigele aasale, äratab kõrbemaastiku elule või loob fantastilise veealuse maailma. Iga kraapimine ja kleebis on võimalus väljendada oma loovust ja muuta iga pilt ainulaadseks kunstiteoseks.

Selle raamatu lehekülgedel ootavad sind mitmekesised ja põnevad eluslooduse stseenid, mis ootavad sinu puudutust, et särada ja särtsuda. "Kraabitavad Kleepsud. Loomad" on suurepärane võimalus lastele (ja miks mitte ka täiskasvanutele!) õppida loomade kohta, arendada peenmotoorikat ja vabastada oma sisemine loovus.

Ära maga maha võimalust sukelduda sellesse värvikirevasse ja interaktiivsesse maailma, kus iga kraapimine ja kleebis toob kaasa uue avastuse. Võta puupliiats kätte ja alusta oma teekonda läbi loomariigi, kus sina oled looja ja iga lehekülg on sinu lõuend.