KRAABITAVAD KLEEPSUD. REIS ÜMBER MAAILMA

KRAABITAVAD KLEEPSUD. REIS ÜMBER MAAILMA

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Avasta maailma imesid ja lase oma kujutlusvõimel lennata raamatuga "Kraabitavad kleepsud. Reis ümber maailma". See interaktiivne teos pakub sulle ainulaadset võimalust tuua esile peidetud aarded, kasutades kaasasolevat puupliiatsit. Kujutle end sukeldumas sügavsinisesse merre, et kohtuda sealsete elanikega, või rändamas läbi avakosmose tähtede vahel – see raamat viib sind kaugemale argipäevast.

Üle 90 korduskasutatava kleepsu ootavad sind, et anda elu üheksale detailirohkele ja värvikirevale stseenile. Iga lehekülg on nagu uus seiklus, mis ootab sinu puudutust. Kujunda ja kaunista iga pilti just nii, nagu sinu süda soovib, muutes iga kogemuse isikupäraseks ja meeldejäävaks.

"Kraabitavad kleepsud. Reis ümber maailma" on mitte ainult lõbus ajaviide, vaid ka loominguline väljund, mis arendab peenmotoorikat ja värvitaju. See on ideaalne kingitus uudishimulikule meelele, kes armastab avastada ja luua. Pane oma fantaasia proovile ja sukeldu sellesse värviküllasesse maailma, mis ootab sind musta värvi kihi all.