Krahvinna kadunud sõrmus

Krahvinna kadunud sõrmus

Autor: Helen Käit

Kirjastus: LOOVHOOG

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.00€
Osta
Apollo
19.95€ / 18.95€
Osta
Kas olete kunagi unistanud aardejahist? "Krahvinna kadunud sõrmus", autoriks Helen Käit, viib teid põnevale seiklusele, kus kolm sõbrannat Nelli, Mirt ja Saara satuvad lahendama müsteeriumi, mis on püsinud lahendamata juba sajandeid. Ühes mahajäetud mõisas kohtuvad nad kummitusliku krahvinna Eleonora von Mecklenburgiga, kes ei leia rahu enne, kui tema kadunud sõrmus on leitud.

Selle loo südames on sõprus, julgus ja pühendumus. Tüdrukud, kes oma mängude käigus komistavad ajaloolisele saladusele, peavad ühendama jõud, et lahendada krahvinna Eleonora mõistatus. Nad sukelduvad ajaloo sügavustesse, kogudes vihjeid ja tükikesi, mis aitavad neil sõrmuse asukohta järk-järgult tuvastada.

Teekond, mida nad ette võtavad, on täis ootamatusi ja katsumusi, mis panevad proovile nii nende sõpruse kui ka vastupidavuse. Kuid nende sihikindlus ja soov aidata viivad nad lõpuks lahenduseni.

Kui armastate ajaloolisi saladusi ja sõprade vahelisi seiklusi, siis "Krahvinna kadunud sõrmus" on just teile. See raamat ei ole ainult lugu kadunud aardest, vaid ka tunnistus sellest, kuidas ühine eesmärk ja koostöö võivad viia uskumatute avastusteni. Kas olete valmis sukelduma seiklusesse, mis äratab ellu mineviku varjud ja toob esile tõelise sõpruse väärtuse?