Kreeka keele põhireeglite kogumik 1.osa .Voldik

Kreeka keele põhireeglite kogumik 1.osa .Voldik

Autor: Tõnis Lepiku,Vaike Liivamäe

Kirjastus: ATLEX

Kategooria: Teised keeled
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.50€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled huvitatud kreeka keele õppimisest või soovid oma teadmisi täiendada? "Kreeka keele põhireeglite kogumik 1.osa. Voldik" on just see, mida vajad. Tõnis Lepiku ja Vaike Liivamäe koostatud teos on suurepärane abivahend, mis on loodud spetsiaalselt eesti keelt kõnelevatele inimestele. See praktiline voldik on varustatud oluliste grammatiliste juhistega, mis aitavad sul mõista kreeka keele struktuuri.

Raamatust leiad selged ja arusaadavad seletused kreeka keele tegusõnade konjugatsioonide, nimisõnade deklinatsioonide ning omadussõnade käänamise kohta. Lisaks on raamatus põhjalik ülevaade määrsõnadest, nende võrdlusastmetest, arvsõnadest, asesõnadest ning lauseehituses kasutatavatest eessõnadest ja sidesõnadest. Kõik need grammatikareeglid on esitatud lihtsasti mõistetavate tabelite kujul, kus kreekakeelsed näited on paralleelselt toodud koos eesti keelse tõlkega. See muudab õppimise lihtsamaks ja tõhusamaks.

Eriti väärtuslikuks teeb selle kogumiku fakt, et see võib olla abiks ka kreeklastele, kes soovivad õppida eesti keelt, kuna materjalid on esitatud kakskeelselt. Kui oled keelehuviline ja soovid sukelduda kreeka keele maailma, siis see voldik on suurepärane stardipunkt. Avasta kreeka keele ilu ja peensusi läbi Tõnis Lepiku ja Vaike Liivamäe koostatud kogumiku – see on investeering, mis toetab sinu keeleõppe teekonda.