Kreeka keele põhireeglite kogumik 2.osa. Voldik

Kreeka keele põhireeglite kogumik 2.osa. Voldik

Autor: Tõnis Lepiku,Vaike Liivamäe

Kirjastus: ATLEX

Kategooria: Teised keeled
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.50€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled võtnud nõuks õppida kreeka keelt ja soovid selles keeles kiiresti orienteeruda? "Kreeka keele põhireeglite kogumik 2. osa. Voldik", mille on koostanud Tõnis Lepiku ja Vaike Liivamäe, on just see, mida vajad. See praktiline juhend on loodud spetsiaalselt eesti keelt kõnelevatele inimestele, et aidata neil mõista kreeka keele grammatika tuumikpõhimõtteid.

Voldikus leidub põhjalik ülevaade kreeka keele struktuurist, alates tegusõnade konjugeerimisest kuni nimisõnade ja omadussõnade deklineerimiseni. Lisaks saad selgeks määrsõnade kasutamise ning nende võrdlusastmed, õpid tundma arvsõnu, asesõnu ning saad ülevaate eessõnade ja sidesõnade rollist lauseehituses.

Eriti mugavaks teeb õppimise see, et kõik kreeka keelsed väljendid ja näited on esitatud koos eesti keelse tõlkega ja paigutatud selgetesse tabelitesse. See mitte ainult ei hõlbusta õppimist, vaid muudab voldiku kasulikuks ressursiks ka kreeklastele, kes soovivad eesti keelt omandada.

Avasta kreeka keele ilu ja keerukus läbi "Kreeka keele põhireeglite kogumik 2. osa. Voldiku", mis on Sinu teejuhiks selle rikka ja ajaloolise keele sügavamale mõistmisele.