Kristjan ja Pelargooni-Pille kamp

Kristjan ja Pelargooni-Pille kamp

Autor: Agnieszka Stelmaszyk

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuhu võivad kaduda taimed? "Kristjan ja Pelargooni-Pille kamp" on lugu, mis viib sind põnevale detektiiviseiklusele, kus peategelane Kristjan seisab silmitsi just sellise mõistatusega. Kas taimede kadumises võib tõesti olla süüdi keegi nimega Pelargooni-Pille? Aeg on käes, et hakata seda lugu ise uurima!

Agnieszka Stelmaszyki sulest pärit teos kuulub sarja "Mina loen!", mis on loodud spetsiaalselt noortele lugejatele, et pakkuda neile rõõmu ja indu esimeseks iseseisvaks lugemiselamuseks. Raamat on täis lühikesi ja humoorikaid seiklusi, mida ilmestavad elavalt värviküllased ja naljakad illustratsioonid. Need lood aitavad sul avastada lugemise võlu ning innustavad sind haarama järgmist raamatut.

Raamatu keel on lihtne ja värvikirev, täpselt selline, mis köidab noore lugeja tähelepanu. Suured ja selged tähed teevad lugemise eriti nauditavaks. See on ideaalne valik, kui otsid midagi, mis aitaks sinu lapsel või väiksemal õel-vennal armuda lugemisse. "Kristjan ja Pelargooni-Pille kamp" ei ole lihtsalt lugu, see on sissepääs lugemise imelisse maailma, kus iga lehekülg kutsub avastama ja õppima midagi uut.