KRISTUSE JÄLGEDES. NELJAS RAAMAT

KRISTUSE JÄLGEDES. NELJAS RAAMAT

Autor: Thomas Kempisest

Kirjastus: MAARJAMAA

Kategooria: Kristlus
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
14.99€
Osta
Apollo
15.95€ / 15.15€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas süvendada oma vaimset sidet ja mõistmist Kristuse õpetustest? Thomas Kempisest'i teos "Kristuse jälgedes" on ajatu juhend, mis on aidanud lugematul hulgal inimestel kogu maailmas oma usku tugevdada ja elu sügavamat tähendust leida. See raamat, mida peetakse Piibli järel teiseks enim loetud kristlikuks kirjatükiks, on olnud vaimulik teejuht alates 15. sajandist.

Eesti keeles esmakordselt 1821. aastal ilmunud "Kristuse jälgedes" on nüüd saadaval juubeliväljaandena, mis tähistab 200 aasta möödumist selle olulise teose esmailmumisest meie keeleruumis. Neljas osa, "Harras manitsus Kristuse pühast ihust osasaamiseks", on eriline selle poolest, et see keskendub armulaua sakramendile, pakkudes sügavat ja isiklikku vaadet sellele püha rituaali tähendusele ja tähtsusele kristlase elus.

Olav Marani tõlgitud neljas raamat on väärtuslik lugemine kõigile, kes soovivad oma usulist teekonda rikastada ja saada osa kristlikust pärandist, mis on puudutanud miljoneid südameid üle maailma. Kui otsite teed sügavamale spirituaalsele arusaamisele ja soovite oma usuelu tugevdada, on "Kristuse jälgedes" neljas raamat teile hädavajalik kaaslane.