Kroon

Kroon

Autor: Kiera Cass

Kirjastus: PIKOPRINT

Kategooria: Noortele
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
18.49€
Osta
Apollo
19.95€ / 18.95€
Osta
Kas olete valmis sukelduma romantilise fantaasia südamesse, kus tulevase kuninganna süda on kaalukausil? "Kroon" on Kiera Cassi armastatud "Valiku" sarja viimane raamat, mis on vallutanud lugejate südamed kogu maailmas ja kinnitanud oma kohta New York Timesi bestsellerite nimekirjas.

Kujutage ette, et olete Illéa printsess Eadlyn, kes seisab silmitsi oma elu suurima väljakutsega: leida armastus kolmekümne viie kosilase seast, keda te pole kunagi varem kohanud. Alguses tundub Valik Eadlynile kui kohustus, millest tahaks võimalikult kiiresti vabaneda. Kuid kui palee seinte vahel hakkavad aset leidma ootamatud sündmused, avastab printsess, et ehk on südameasjades ruumi ka üllatustele.

Eadlyn ei ole kindel, kas tema armastuslugu võib olla sama muinasjutuline nagu tema vanemate oma, kes leidsid teineteist kakskümmend aastat tagasi. Kuid armastus ei küsi aega ega kohta, ja mõnikord võib see panna meie südamed valima teid, mida me poleks osanud ettegi kujutada.

Kas Eadlyn leiab tõelise armastuse ja kas ta suudab langetada otsuse, mis pole mitte ainult tema enda, vaid kogu kuningriigi jaoks parim? "Kroon" viib teid läbi keerukate intriigide ja südantsoojendavate hetkede, kuni jõutakse lõpplahenduseni, mis võib muuta kõike.

Kui olete juba "Valiku" sarja varasemaid raamatuid armastanud või kui otsite uut paeluvat lugemiselamust, siis "Kroon" on teie jaoks. Laske end kaasa haarata Eadlyn'i maagilisse maailma, kus iga valik võib muuta saatust.