Kübeke elutervet vihkamist

Kübeke elutervet vihkamist

Autor: Triinu Meres,Meelis Friedenthal,Kristjan Sander,Miikael Jekimov,Laura Loolaid,Veiko Belials,Artur Räpp,Manfred Kalmsten,Häli Kivisild,Maarja Kruusmets,Kristi Reisel,Lüüli Suuk

Kirjastus: FANTAASIA

Kategooria: Fantaasia
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
25.99€
Osta
"Kübeke elutervet vihkamist" on Manfred Kalmsteni ja Kadri Kääramehe koostatud fantastikakogu, mis toob esile jonnaka ja igipüsiva lootuse ühiskondades või olukordades, kus aeg on muutunud huvitavaks ja tulevik inimvaenulikuks. Apaatia, küünilisuse ja üleüldise minnalaskmise vastu astuvad seekord välja järgmised autorid: Meelis Friedenthal, Häli Kivisild, Veiko Belials, Artur Räpp, Kristi Reisel, Kristjan Sander, Maarja Kruusmets, Miikael Jekimov, Laura Loolaid, Manfred Kalmsten, Lüüli Suuk ja Triinu Meres.

Kui otsid raamatut, mis pakub sügavat mõtlemisainet ja inspireerib sind lootust säilitama ka kõige raskemates olukordades, siis "Kübeke elutervet vihkamist" on just sulle. See teos ei ole pelgalt kogumik lugusid, vaid ka peegel meie ühiskonna tumedamatele külgedele, kus iga autor toob oma unikaalse vaatenurga ja stiili.

Meelis Friedenthal, keda tuntakse tema sügavate ja filosoofiliste teoste poolest, pakub siin oma panuse, mis kindlasti ei jäta sind ükskõikseks. Häli Kivisild ja Veiko Belials toovad oma lugudega esile inimlikkuse ja vastupidavuse, samas kui Artur Räpp ja Kristi Reisel lisavad kogumikule oma erilise vürtsi.

Kristjan Sander ja Maarja Kruusmets avavad oma lugudes uued maailmad ja perspektiivid, mis panevad sind mõtlema elu sügavamate küsimuste üle. Miikael Jekimov ja Laura Loolaid toovad oma unikaalse stiiliga värskust ja innovatsiooni. Manfred Kalmsten, kes on ka üks kogumiku koostajatest, pakub oma panuse, mis kindlasti rikastab kogu teost. Lüüli Suuk ja Triinu Meres lõpetavad selle erakordse kogumiku, tuues esile lootuse ja inimlikkuse kõige raskemates olukordades.

See raamat on ideaalne valik neile, kes otsivad midagi enamat kui lihtsalt meelelahutust – see on teos, mis kutsub sind mõtlema ja tundma, inspireerides sind leidma lootust ka kõige pimedamates aegades.