Kui kõht on tühi

Kui kõht on tühi

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas teadsid, et isegi kõige suurema näljatunde korral on oluline säilitada head lauakombed? "Kui kõht on tühi" on raamat, mis viib sind põnevale avastusretkele läbi loomariigi toitumistavade. Autor juhatab sind läbi erinevate näidete, näidates, kuidas eri liiki loomad söögiga ümber käivad. See teos paneb sind mõtlema, kas sinu toitumisharjumused on sarnased või hoopis erinevad nendest, mida loomad praktiseerivad.

Raamatu lugemine ei ole ainult hariv, vaid ka lõbus. See annab sulle võimaluse mõtiskleda oma lauakommete üle ja võib-olla isegi parandada neid. Loomade käitumise kaudu saad õppida, kuidas käituda viisakalt igas olukorras, kus toitu nauditakse, olgu see siis kodus, sõpradega väljas või pidulikul õhtusöögil.

Kui oled huvitatud oma lauakommete lihvimisest või soovid lihtsalt teada saada, kuidas loomad oma toiduga toime tulevad, siis "Kui kõht on tühi" on just sinule mõeldud. See on teos, mis ühendab endas nii teadmisi kui ka meelelahutust, aidates sul mõista, kui tähtis on viisakas käitumine igapäevaelus.