Kui kõik on öeldud

Kui kõik on öeldud

Autor: Anne Griffin

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, millised viis inimest on teie elu kõige enam mõjutanud? Millised sõnad valiksite, et väljendada oma tänulikkust ja tunnustust neile, kes on teid kujundanud? Anne Griffini romaan "Kui kõik on öeldud" kutsub teid kaasa Maurice Hannigani emotsionaalsele teekonnale, kus ta vaatab tagasi oma elu määravatele hetkedele ja inimestele.

Ühel suveõhtul istub Maurice Rainford House'i hotelli baaris ja tellib viis erinevat jooki. Iga jook on pühendatud ühele erilisele inimesele tema elus. Läbi nende toostide paljastab ta oma elu loo, täis sügavat armastust, kahetsust, vaenu ja triumfe. See on lugu, mis on põimunud süütunde, kadeduse, valede ja vääritimõistmistega, kuid mis on ka sügavalt inimlik ja ajatu.

Anne Griffin, kes on pälvinud tunnustust John McGaherni ja Hennessey New Irish Writing auhindadega, on loonud oma esikromaanis keeruka, kuid samas kaasahaarava narratiivi. Tema võime luua elutruusid tegelaskujusid ja hoida lugejat pidevas põnevuses, liikudes osavalt läbi erinevate ajaperioodide, on märkimisväärne. Griffini kirjutised on leidnud tee The Irish Times'i veergudele ja lisaks kirjanduslikule karjäärile on ta töötanud raamatupoodides Dublinis ja Londonis ning panustanud oma aega heategevusorganisatsioonides.

Iirimaal Mullingaris koos abikaasa ja pojaga elav Dublini päritolu autor toob teieni loo, mis ei jäta teid kindlasti ükskõikseks. "Kui kõik on öeldud" on südantsoojendav ja mõtlemapanev teos, mis kõnetab igaüht, kes on kunagi mõtisklenud elu keerdkäikude ja inimsuhete üle.