Kui mu isa tahtis abielluda Anna Lachsi emaga

Kui mu isa tahtis abielluda Anna Lachsi emaga

Autor: Christine Nöstlinger

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas oled kunagi ette kujutanud, et su elu pöörleb pea peale üheainsa uudise tõttu? Just nii tunneb end "Kui mu isa tahtis abielluda Anna Lachsi emaga" peategelane, üheteistkümneaastane Cornelius. Kujuta ette, et sinu isa on armunud ja plaanib abielluda – ja see pole veel kõik. Tema väljavalitu on su uue klassikaaslase, Anna ema. Anna ise on tüdruk, kellega ei ole just kõige kergem sõbraks saada. Kuid kui saatus nad kokku viib, avastavad Cornelius ja Anna, et neil on ühine eesmärk: peatada oma vanemate abielu.

Christine Nöstlinger, kes on tuntud oma soojade ja südamlike lasteraamatute poolest, on loonud loo, mis räägib sõprusest ja kavalatest plaanidest. See raamat ei ole mitte ainult lõbus ja kaasahaarav, vaid on ka pälvinud tunnustuse Austria laste- ja noortekirjanduse auhinna näol.

Kui oled valmis sukelduma Cornelius ja Anna maailma, kus kaks noort südant ühendavad jõud, et oma elus olulisi muutusi esile kutsuda, siis see raamat on just sinule. See on lugu, mis tõestab, et mõnikord võivad ebatavalised olukorrad tuua ellu ootamatuid sõpru ja õpetada väärtuslikke elutunde. Kas nad suudavad oma vanemate plaanid nurjata või on armastus tõesti võitmatu? Avasta ise, mis juhtub, kui Cornelius ja Anna asuvad tegutsema.