Kui uni ei tule

Kui uni ei tule

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas tunned end tihti väsinuna, kuid magama jäämine tundub võimatu ülesandena? "Kui uni ei tule" on raamat, mis võib pakkuda sulle lahendusi. Autor juhatab sind läbi loomariigi uinumisrituaalide, andes nõu, kuidas võtta eeskuju armsatest pandapoegadest, kes end magamiseks kerakujuliseks tõmbavad, või lõvikutsikatest, kes enne uinumist suuri haigutusi teevad.

See raamat ei ole lihtsalt unejuttude kogumik; see on praktiline teejuht, mis aitab sul mõista, kuidas loomade uinumisharjumused võivad inspireerida inimesi paremini magama. Kui oled proovinud kõikvõimalikke nippe ja tehnikaid, kuid ikka veel voodis vähkred, võib see raamat olla just see, mida vajad.

Kas oled kunagi mõelnud, miks mõned loomad näivad alati nii rahulikult magavat? "Kui uni ei tule" toob esile huvitavaid fakte loomade unetsüklitest ja kuidas need võivad meid aidata. Raamat on kirjutatud sõbralikus ja kaasahaaravas toonis, muutes selle ideaalseks kaaslaseks neile öödele, kui uni on kauge unistus.

Avasta looduslikud unerituaalid ja leia oma tee rahuliku ööune juurde. Võta hetk iseendale, loe ja lase "Kui uni ei tule" autoril sind juhatada läbi loomade maailma, et leida oma isiklik rahulolu ja heaolu. Sinu unistuste uni võib olla vaid ühe raamatu kaugusel.