Kuidas ära tunda parim sõber

Kuidas ära tunda parim sõber

Autor: Bea Birdsong

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas otsid oma elu parimat sõpra? "Kuidas ära tunda parim sõber", mille on kirjutanud Bea Birdsong, on südamlik lugu väikesest tüdrukust, kes astub esimesel koolipäeval uude maailma, täis põnevust ja lootust leida see üks ja ainus tõeline kaaslane. Ta on veendunud, et tal on kõik vajalikud teadmised ja oskused, et eristada tavalist sõpra parimast sõbrast.

Tüdruku ema annab talle nõu, et parima sõbra leidmine võib võtta aega, kuid tüdruk ei lase end heidutada. Ta on kindel, et tema plaanid ja ideed aitavad tal kiiresti leida kellegi, kes on rohkem kui lihtsalt mängukaaslane – keegi, kes on valmis alati natuke rohkem andma.

See raamat on suurepärane kaaslane kõigile lastele, kes on astumas oma esimesi samme kooliteel ja soovivad leida sõpru, kellega koos kasvada ja õppida. Raamatu lihtne, kuid kujutlusvõimet ärgitav tekst koos armastusväärsete illustratsioonidega kutsub sind mõtisklema, mis teeb sõprusest tõelise ja kuidas olla hea sõber teistele.

Kui sa tunned, et sinu väike maailmaavastaja on valmis sukelduma sõpruse sügavatesse vetesse, siis on "Kuidas ära tunda parim sõber" just see raamat, mis aitab tal mõista, et parimad sõbrad on need, kes jagavad rõõmu ja muret ning seisavad kõrval ka siis, kui teised on lahkunud. Võta see raamat kaaslaseks ja avastage koos, kuidas leida tõelisi sõpru.