KUIDAS DIGIMEEDIA MAAILMAS TERVELT ÜLES KASVADA?

KUIDAS DIGIMEEDIA MAAILMAS TERVELT ÜLES KASVADA?

Autor: Michaela Glöckler

Kirjastus: KRIIMU KIISU KIRJASTUS

Kategooria: Perekond ja lapsed
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.99€
Osta
Kas otsite juhendit, kuidas navigeerida keerulises digimeedia maastikus, tagades samal ajal oma lapse tervisliku arengu? Michaela Glöckleri teos "Kuidas digimeedia maailmas tervelt üles kasvada?" võib olla just see, mida vajate. See raamat on loodud selleks, et aidata vanematel, õpetajatel ja kõigil, kes lastega töötavad, mõista digitaalmeedia mõju noorte arengule ning pakkuda praktilisi nõuandeid ja strateegiaid, kuidas digitaalset tehnoloogiat targalt ja vastutustundlikult kasutada.

Kas teadsite, et varajane ja kontrollimatu kokkupuude digitehnoloogiaga võib mõjutada lapse aju arengut, eriti otsmikusagara osas, mis on seotud mõtlemise ja eneseregulatsiooniga? Glöckleri raamat toob esile uurimusi, mis näitavad, kuidas liigne ekraaniaeg võib kahjustada laste rühti ja nägemist, vähendada empaatia võimet ning takistada eneseväljenduse ja sotsiaalsete oskuste arengut. Lisaks käsitletakse sotsiaalmeedia sõltuvuse ja muude veel uurimata kõrvalmõjude, nagu elektromagnetkiirguse mõju noorele närvisüsteemile, riske.

Glöckleri raamat on koostatud koostöös valdkonna ekspertide ja organisatsioonidega, pakkudes usaldusväärset teavet ja tõenduspõhiseid soovitusi. Kui soovite oma lapsele pakkuda tasakaalustatud ja terviklikku digikasvatust, siis see raamat on suurepärane ressurss, mis aitab teil seda eesmärki saavutada. Olge kursis digiajastu väljakutsetega ja tagage oma lapsele tervislik kasvukeskkond.