KUIDAS KASVAB TURISMIPUU?

KUIDAS KASVAB TURISMIPUU?

Autor: Heli Tooman

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Kõrgkooli õpikud ja töövihikud
2010 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.09€
Osta
Apollo
4.39€ / 4.17€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas turism kui majandusharu kasvab ja areneb? Heli Toomani teos "Kuidas kasvab turismipuu?" pakub põhjalikku sissevaadet turismimajanduse keerukasse maailma. See raamat on suurepärane ressurss, kui olete turismi, majutuse või toitlustuse valdkonna tudeng, kes soovib omandada põhiteadmisi sellest põnevast sektorist. Samuti on see hindamatu lugemismaterjal neile, kes töötavad juba turismialal ja soovivad oma teadmisi täiendada.

Raamat ei ole ainult akadeemiline õppematerjal; see on kirjutatud nii, et see paeluks ka turismist huvitatud inimesi, kes ei pruugi olla seotud õppetööga. Toomani teos on varustatud Turismipuu kasvamise kontseptsiooniga, mis aitab lugejal haarata turismimajanduse süsteemi terviklikkust ja dünaamikat. Te saate tutvuda turismi ajaloo, praeguste suundumuste ja tulevikuväljavaadetega ning mõista, kuidas turismisektor mõjutab ja on seotud teiste majandusharudega.

Raamat juhatab teid läbi turismimajanduse arengu peamised sammud, pakkudes teadmisi ja arusaamu, mis on vajalikud edukaks karjääriks selles valdkonnas. Olgu teie eesmärk süvendada oma erialaseid teadmisi või lihtsalt laiendada silmaringi turismi kui globaalse nähtuse osas, "Kuidas kasvab turismipuu?" on teie teejuhiks selles avastusretkes.