Kuidas kodustada inimest

Kuidas kodustada inimest

Autor: Babas

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
18.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, et kassid võiksid olla need, kes tegelikult juhivad mängu? "Kuidas kodustada inimest" on Babase kirjutatud raamat, mis pakub humoorikat ja ootamatut vaatenurka meie igapäevastele suhetele neljajalgsete sõpradega. Raamat käsitleb kasside salajast tarkust ja nende võimet meid, inimesi, juhtida ja õpetada.

Kui olete kassiomanik, teate hästi, et need iseseisvad ja elegantset loomad omavad võimet tuua rahu ja rõõmu meie ellu. Babas viib teid läbi kasside maailma, kus nad on enam kui lihtsalt lemmikloomad – nad on õpetajad, terapeudid ja vahel isegi peremeistrid. Raamatust "Kuidas kodustada inimest" leiate lõbusaid ja sügavamõttelisi lugusid sellest, kuidas kassid meid "koolitavad", alates sellest, kuidas nad meid oma magamisasemele paigutavad, kuni krõbinate kapi avamiseni.

Monika Allerti tõlgitud teos on mõeldud kogu perele, pakkudes nii naeru kui ka äratundmist. See on lugu sellest, kuidas kassid on aegade jooksul inimesi valinud, taltsutanud ja lõpuks kodustanud. Kui teil on õnne alustada oma teekonda kassipojaga, võib teil olla ees ootamas elu kõige ustavam sõber.

Babase raamat on tõeline meistriteos, mis keerab tavalise vaatenurga pea peale ja annab kassidele võimu meie üle. See on teravmeelne, südamlik ja kaasahaarav lugemine, mis paneb teid kindlasti oma karvaste kaaslaste peale uue pilguga vaatama. Kas olete valmis avastama, kuidas kassid tegelikult inimesi kodustavad?