Kuidas mu isa uue töö sai

Kuidas mu isa uue töö sai

Autor: Kristi Piiper

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas oleks, kui su isa oleks rohkem kodus? "Kuidas mu isa uue töö sai" on südamlik lugu, mis räägib seitsmeaastase Triinu igatsusest oma isa järele, kes veedab suure osa ajast välismaal töötades. See olukord paneb väikese tüdruku proovile, kui ta otsustab asuda missioonile leida isale töö kodulinnas.

Eesti kirjanik Kristi Piiper, kes on tuntud oma põnevate noorteromaanide poolest, toob meieni loo, mis on täis perearmastust ja laste siirast soovi muuta oma lähedaste elu paremaks. Autori varasemad teosed, nagu "Salapaha" ja "Tõde või tegu" sarja kaks osa, on juba paljude lugejate südamed võitnud.

Kui oled lapsevanem, kes igatseb rohkem aega veeta oma perega, või laps, kes soovib, et vanemad oleksid rohkem kodus, siis see raamat kõnetab sind kindlasti. Piiperi oskus luua tõetruusid tegelasi ja olukordi, mis kajastavad paljude perede igapäevaelu, teeb sellest raamatust väärtusliku lugemiselamuse.

Kas Triinu suudab oma isa kodulinna meelitada? Avasta see Kristi Piiperi südantsoojendavas teoses, mis on nüüd saadaval eesti keeles. Pane end valmis kaasahaaravaks looks, mis näitab, et pere ja kodu on seal, kus on süda.