KUIDAS OMA HIRMUDEST VÕITU SAADA? 

KUIDAS OMA HIRMUDEST VÕITU SAADA? 

Autor: Jelena Uljeva

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas õpetada lastele hirmudega toime tulemist? Jelena Uljeva raamat "Kuidas oma hirmudest võitu saada?" on just see, mida vajate. See pole pelgalt lugu, vaid ka praktiline juhend, mis aitab lastel oma hirme mõista ja neist üle saada.

Raamatu peategelane on kameeleon Värvik, kes alustab oma teekonda kohe pärast munast koorumist. Ta avastab maailma, mis on täis elu ja sagimist, kuid tunneb end üksikuna, kuna ei leia oma ema. Värviku rännak on täis väljakutseid ja takistusi, mis panevad teda tundma hirmu ja segadust. Kuid just need raskused õpetavad talle, kuidas hirmudega silmitsi seista ja neid ületada.

Iga hirmu kohta, millega Värvik kokku puutub, pakub raamat harjutusi ja tehnikaid, mis on mõeldud lastele enesekindluse ja turvatunde arendamiseks. Need näpunäited on koostatud Jelena Uljeva poolt, kes on tuntud pedagoog ja emotsionaalse intelligentsuse ekspert. Tema 20-aastane kogemus laste arendamisel on kujundanud meetodid, mis aitavad lastel maailmaga usalduslikku suhet luua.

Uljeva on töötanud erinevates arenduskeskustes ja tema teosed on leidnud laialdast tunnustust, kogudes kokku üle kahe miljoni eksemplari. Tema lähenemine emotsionaalsele intelligentsusele on ka tema teises raamatus "Kuidas oma tunnetega sõbraks saada?", mis on samuti välja antud kirjastuse Koolibri poolt.

Kui soovite oma lapsele pakkuda vahendeid, kuidas julgelt ja enesekindlalt elus ettetulevate hirmudega toime tulla, siis on "Kuidas oma hirmudest võitu saada?" suurepärane valik. See raamat ei ole ainult meelelahutus, vaid ka väärtuslik ressurss, mis toetab lapse isiklikku arengut ja emotsionaalset kasvu.