Kuidas pidada vimma

Kuidas pidada vimma

Autor: Sophie Hannah

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Eneseabi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
26.95€ / 25.60€
Osta
Kas oled kunagi tabanud end mõttelt, et kanda kaasas vimma, kuid samal ajal tundnud end justkui süüdlasena selle pärast? Ühiskond sageli propageerib andestamist kui vaimse tervise ja õnneliku elu võtit, kuid kas oled mõelnud, et vimm võib tegelikult olla ka midagi enamat kui lihtsalt negatiivne tunne?

Sophie Hannah'i raamat "Kuidas pidada vimma" pakub Sulle uudset ja värskendavat vaatenurka vimma olemusele. See teos ei ole tavaline eneseabi raamat, vaid pigem humoorikas ja teravmeelne uurimus vimma rollist meie eludes. Hannah, kes on ise kogenud ja tunnustatud krimikirjanik ning samas ka andestamise ja positiivse ellusuhtumise eestkõneleja, juhatab Sind läbi vimma keerulise maailma, näidates, kuidas seda tunnet võib kasutada enda kasuks.

Raamatus käsitletakse vimma kui võimalikku hoiatussignaali, mis aitab meil märgata ja vältida tulevasi probleeme. Hannah selgitab, kuidas vimma võib kasutada kui vahendit, mis aitab meil leida oma elus õige suuna. Ta pakub praktilisi nõuandeid ja tööriistu, mis aitavad Sul mõista ja töödelda oma emotsioone, et saada paremaks inimeseks.

Sophie Hannah on oma ala ekspert, kelle kirjutised on pälvinud rahvusvahelist tunnustust. Tema teoseid on tõlgitud 27 keelde ja müüdud üle kahe miljoni eksemplari. Lisaks on ta pärjatud luuletajana auhindadega. Tema isiklikud kogemused ja sügav mõistmine inimemotsioonidest teevad "Kuidas pidada vimma" raamatuks, mis on samaaegselt valgustav ja meelelahutuslik.

Kui oled valmis vaatama vimma uue pilguga ja avastama, kuidas see võib Sinu elu rikastada, siis on see raamat just Sinule. Lase end juhatada läbi emotsionaalsete keerdkäikude ja avasta, kuidas vimm võib olla Sinu isikliku kasvu ja õnne allikas.